субота, 14 вересня 2013 р.

With love.


У  таку погоду як сьогодні, коли дощ йшов практично весь день, небо затянули сірі хмари, а місто майже не видно за туманом просто хочеться залишитися вдома, закутатись у теплу, м'якеньку ковдру, пити чай з солодощами і читати гарну книгу або дивитися цікаві фільми. Чим я успішно і зайнялась.
В такий період як зараз, особливо хочеться домашнього затишку, спокійної атмосфери та ніжності. У цьому можуть допомогти картини талановитої художниці - Аннети Логінової. Вони просто переповнені любов'ю та ласкою.
Тепла всім вам.
translate

В такую ​​погоду как сегодня, когда дождь шел практически весь день, небо затянуло серые облака, а город почти не видно за туманом просто хочется остаться дома, укутаться в теплую, мягкую одеяло, пить чай со сладостями и читать хорошую книгу или смотреть интересные фильмы. Чем я успешно и занялась. В такой период как сейчас, особенно хочется домашнего уюта, спокойной атмосферы и нежности. В этом могут помочь картины талантливой художницы - Аннеты Логиновой. Они просто переполнены любовью и лаской.
Тепла всем вам.


nowplay: Ludovico Einaudi – In un'altra vita

Немає коментарів:

Дописати коментар