понеділок, 26 жовтня 2015 р.

I'll be Found.

 photo IMG_5726_zpsv1ddafgz.jpg

Sweater - H&M
Shoulder Bag  - CnDirect
Boots - New Look

 photo IMG_5662 - _zpsu6b61hum.jpg


Так мене навчили, що людина має робити цей світ кращим. Наповнювати його красою, нести в собі світло та ділитися ним з іншими, такими ж хорошими людьми як і ти. А якщо трапляються якісь темні люди, то при бажанні можна і в них відкрити це світло...

Та при довгих роздумах і аналізі цього світу і самої себе я зрозуміла, що не даремно всі люди різні. І що б не говорили, але, на мою думку, так буде завжди. І в цьому є свій сенс. 
Але у мене є таке велике бажання відшуковувати щирих, добрих, ніжних та цікавих особистостей. З якими не тільки добре говорити про спільні інтереси, а з якими так само добре й помовчати в приємній атмосфері. 

Я люблю відчувати людей, я люблю надихати людей і надихатися ними. У мене є потяг до відкриття чогось нового, пошук нових ідей, образів... Але при цьому  так само ціную затишок, спокійний відпочнок з приємними мені людьми. І я безмежно ціную ті миті, коли все вдається і всі "якби" сходяться в одну пряму, і я знаходжуть в потрібному місці і з тими хто мені такий дорогий.

На мою думку, осінь саме та пора року, коли тепло від інших відчувається найгостріше, і це та пора, коли потрібно проявляти свої почуття якомога чесніше. На мою думку вона сама стимулює цьому.

А ще у мене наразі є  така ідея, я хочу погуляти в якомога більшій кількості осінніх парків. Нарешті настає той час, коли дерева стають такими приємними та красивими, такими як я люблю їх. Я вже побачила Маріїнський парк та парк КПІ. У моєму списку ще є достатньо парків, де приємно спокійно прогулятись зі стаканчиком кави та з чимось солоденьким. А часу вже не так багато. А у вас є якісь особливі плани на цю осінь? :)


translate

Так уж меня научили, что человек должен делать этот мир лучше. Наполнять его красотой, нести в себе свет и делиться им с другими, такими же хорошими людьми как и ты. А если случаются какие-то темные люди, то при желании можно и в них открыть этот свет...
И при длинных размышлениях и анализе этого мира и самого себя я поняла, что не зря все люди разные. И что бы ни говорили, но, по моему мнению, так будет всегда. И в этом есть свой смысл.

Но у меня есть такое большое желание отыскивать искренних, добрых, нежных и интересных личностей. С которыми не только хорошо говорить об общих интересах, а с которыми так же хорошо и помолчать в приятной атмосфере.

Я люблю чувствовать людей, я люблю вдохновлять людей и вдохновляться ими. У меня есть тяга к открытию чего-то нового, поиск новых идей, образов... Но при этом так же ценю уют, спокойный отдых с приятными мне людьми. И я бесконечно ценю то момент, когда все "если бы"  сходятся в одну прямую, и я нахожу в нужном месте и с теми, кто мне так дорог.

По моему мнению, осень именно та пора года, когда тепло от других ощущается наиболее остро, и это та пора, когда нужно проявлять свои чувства как можно честнее. По моему мнению она сама стимулирует этом.

А еще у меня есть такая идея, я хочу погулять в как можно в большем количестве осенних парков. Наконец наступает то время, когда деревья становятся такими приятными и красивыми, такими как я люблю их. Я уже увидела Мариинский парк и парк КПИ. В моём списке ещё достаточно парков, где приятно спокойно прогуляться со стаканчиком кофе и с чем-нибудь сладеньким. А времени уже не так много. А у вас есть какие-то особенные желания по-поводу этой осени? :)

 photo IMG_5738_zpsf90g6sjh.jpg
 photo IMG_5663_zpsbh1npexj.jpg photo IMG_5777_zpsexjmife2.jpg
 photo IMG_5604_zpsj9zj8a2t.jpg photo IMG_5608_zpscf1cyotm.jpg
 photo IMG_5787_zpsoxcajpoy.jpg

4 коментарі: