понеділок, 15 червня 2015 р.

Don Quixot evening.

 photo q-POGd54bAo_zpsugqv0mae.jpg
 photo TdkEXb28CBE_zpslmud2dcd.jpg

Моє вимірювання часу живе своїм життям. Інколи дні наповненні багатьма подіями проходять так швидко, що тільки встигаєш думками за ними слідувати. А бувають такі дні як согодні, коли ти знаходишся у колі рідних, немає негайних завдань і можеш весь день неквапливо робити свої приємні справи. А час ніби поступається, приєднується до твого настрою і теж ніби уповільнюється, допомагаючи вловити та розпробувати кожен хороший момент.

Нещодавно з сестрою ходила на балетну постановку "Дон Кіхот", в якій брала участь дуже тендітна Катерина Ханюкова. Три акта ми насолоджувались прекрасною музикою з чудовою майстерністю балету. Моя душа не може довго жити без ось таких ось вишуканих подій. 

Я обожнюю ходити на спектаклі, балет, виставки... Це не тільки збагачує духовно, а також приносить якісь нові думки, хочеться теж створювати щось прекрасне. А ще сам процес перетворює мій день в маленьке свято.

translate

Мое измерения времени живет своей жизнью. Иногда дни наполнении многими событиями проходят так быстро, что только успеваешь мыслями за ними следовать. А бывают такие дни как сегодня, когда ты находишься в кругу родных, нет немедленных задач и можешь весь день неторопливо делать свои приятные дела. А время будто уступает и присоединяется к твоему настроению, и тоже будто замедляется, помогая уловить и распробовать каждый хороший момент.

Недавно с сестрой ходили на балетную постановку "Дон Кихот", в которой принимала участие очень нежная Екатерина Ханюкова. Три акта мы наслаждались прекрасной музыкой с замечательным мастерством балета. Моя душа не может долго жить без вот таких вот изысканных событий.

Я обожаю ходить на спектакли, балет, выставки... Это не только обогащает духовно, а также приносит какие-то новые мысли, хочется тоже создавать что-то прекрасное. А ещё, сам процесс превращает мой день в маленький праздник.


 photo jfOB9DY9QH4_zps3mi8ix2i.jpg
 photo forlb_zpsycz10l2w.jpg
 photo fHFXz6Urv9M_zpsamhjx0rm.jpg
 photo 9OddAQ5pcN4_zpskbue0s4y.jpg
 photo dPP47c5jhTM_zpsvjwaxjk0.jpg
 photo g1f0ZqZDDZc_zps7rwrjpcd.jpg
 photo nwG20Ebwnbc_zpstowete9k.jpg
 photo -hFa4b5rXdI_zpshctgrhrp.jpg
 photo oOKd95P7j1A_zpsqb5ohhm6.jpg
 photo Vu1gznq6qF4_zpsu3ibely8.jpg
 photo QVnci7jIMWQ_zpsentr19ov.jpg
 photo uM4xK3PemT0_zpspuofhx8x.jpg
 photo oWdXSTmcaD0_zps5jf7vo6l.jpg

Немає коментарів:

Дописати коментар