четвер, 26 березня 2015 р.

From Ukrainian Fashion Week.

 photo 1yCGr_Iljck_zpsdptjfyhk.jpg
 photo IMAG2934_zpsdmiz9l5u.jpg

Минулого тижня сталось те, на що я чекала вже довгий час. Я знову працювала волонтером на Ukranian Fashion Week. Це був 3-й раз, коли я допомагала організаторам провести цей неймовірно важливий захід, який двічі в рік збирає навколо себе  шанувальників саме української моди. І хочу поділитися з вами, як то працювати разом з такою професійною командою, та з людьми, які дійсно закохані в свою справу.

Найголовніше для мене в цій роботі атмосфера того що відбувається. Заради неї варто повертатись туди знову і знову. Там я відчуваю себе на своєму місці, і дійсно хочеться думати про те, щоб все заплановане здійснилося, а також віддавати всю силу і енергію, для того, щоб саме цей тиждень став ще кращим за попередній.

Вже після першого дня роботи там, тебе починає наповнювати якесь особливе відчуття задоволення та натхнення. З'являється нова сила і організм вимагає продовження. Насправді, робота на тижні моди досить важка й емоційно напружена, але коли тебе оточують сумлінні люди, котрі знають для чого вони туди прийшли, то працювати стає легше, і навіть з'являється відчуття певної об'єднаності. За ці 5 днів, які я відпрацювала, зі мною трапилося стільки цікавого, що вистачить цього заряду ще на довгий час.

І зараз, сидячи в квартирі, і розуміючи, що вже минув майже тиждень, відколи закінчились покази в Мистецькому Арсеналі, час проходить значно швидше та непомітно. Тоді він тягнувся так довго, і можна було смакувати і розтягувати кожен момент. А зараз час мене наздоганяє. Все має бути в нормі. Все взаємодоповнюється. Має бути певна перерва, щоб все, що трапилось, заповнило кожну частинку мене.

І хочеться лише сказати дякую тим людям, котрі не зважаючи на всі труднощі, 36-й раз організували це особливе дійство, яке сповнює правильними емоціями, і допомагає рухатись вперед.


 photo 4MMgF-UlaS0 - _zpsy6gvpvfu.jpg
 photo IMAG3188_zpsgbwrwfam.jpg
 photo IMAG2952_zpsf2fl1xcx.jpg
 photo IMAG2976 - _zpsszcykwiu.jpg
 photo IMAG3187_zpshyw1qhbi.jpg

translate
На прошлой неделе произошло то, на что я ждала уже долгое время. Я снова работала волонтером на Ukranian Fashion Week. Это был 3-й раз, когда я помогала организаторам провести это невероятно важное мероприятие, которое дважды в год собирает вокруг себя поклонников именно украинской моды. И хочу поделиться с вами, как работать вместе с такой профессиональной командой, и с людьми, которые действительно влюблены в свое дело.

 Самое главное для меня в этой работе - атмосфера происходящего. Ради нее стоит возвращаться туда снова и снова. Там я чувствую себя на своем месте, и действительно хочется думать о том, чтобы все запланированное свершилось, а также отдавать всю силу и энергию, для того чтобы именно эта неделя стала еще лучше предыдущей. 

 Уже после первого дня работы там, тебя начинает наполнять какое-то особое чувство удовлетворения и вдохновения. Появляется новая сила и организм требует продолжения. На самом деле, работа на неделе моды довольно тяжелая и эмоционально напряженная, но когда тебя окружают добросовестные люди, которые знают для чего они туда пришли, то работать становится легче, и даже появляется ощущение определенной объединенности. За эти 5 дней, которые я там проработала, со мной случилось столько интересного, что хватит этого заряда еще на долгое время. 

И сейчас, сидя в квартире, и понимая, что уже прошла почти неделя с тех пор как закончились показы в Мистецьком Арсенале, время проходит значительно быстрее. Тогда оно тянулось так долго, и можно было наслаждаться и растягивать каждый момент. А сейчас время меня настигает. Всё должно быть в норме. Всё взаимодополняется. Должен быть определенный перерыв, чтобы всё, что случилось, заполнило каждую частичку меня. 

И хочется только сказать спасибо тем людям, которые, несмотря на все трудности, 36-й раз организовали это особое действо, которое наполняет правильными эмоциями, и помогает двигаться вперёд.

 photo IMAG3018_zpsmeaqdpup.jpg
 photo IMAG3203_zpszxxwsaxp.jpg
 photo IMAG3072_zpslo3mwq0h.jpg
 photo IMAG3179_zpsagjwt20b.jpg
 photo IMAG3161_zpsl9b3pukd.jpg
 photo IMAG3201_zpse49i1dly.jpg
 photo IMAG3228_zps0ykiv01x.jpg
 photo IMAG2941_zpsv3vbewxy.jpg
 photo IMAG3223_zpsgoaedk6j.jpg
 photo IMAG3457_zpswxwqadzd.jpg

2 коментарі:

 1. Очень интересный рассказ и отличные фотографии))думаю работать на неделе моды ооочень круто)))
  Подписалась на блог)))
  Буду рада дружбе))) http://anastasiasaade2014.blogspot.ru/

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, да, это действительно увлекательное занятие :)

   Видалити