понеділок, 26 січня 2015 р.

It inspires me. January 2015


Якби люди тільки знали  настільки впливає на них те, що вони бачать перед собою кожного дня. Вони б стали більше приділяти уваги на що потрібно дивитись, а що краще залишити без своєї уваги. А головне менше б зациклювались на поганому. Адже все, що вас оточує повністю формує як теперішнє так і майбутнє. Якщо ви будете тягнутись до прекрасного, то і прекрасне завжди залишатиметься з вами.  Концентруйтесь на тому, що вас надихає. Живіть власними емоціями, вони можуть бути різними, але свої емоції завжди прекрасні!
____

translate
______

 Если бы люди только знали настолько влияет на них то, что они видят перед собой каждый день. Они бы стали больше уделять внимания на что нужно смотреть, а что лучше оставить без своего внимания. А главное меньше бы зацикливались на плохом. Ведь все, что вас окружает полностью формирует как настоящее так и будущее. Если вы будете тянуться к прекрасному, то и прекрасное всегда будет оставаться с вами. Концентрируйтесь на том, что вас вдохновляет. Живите собственными эмоциями, они могут быть разными, но свои эмоции всегда прекрасны!#nowplay: Movement - Feel Real

2 коментарі:

 1. Хочу зарекомендувати Вам нове зручне місце для зберігання та обміну файлів: http://moyapidbirka.com.ua/
  Можете тут легко і швидко зберігати і передавати будь-які файли (фото, аудіо, відео, тощо). Цей сайт може буди хорошим і безкоштовним спосбом на промоцію Вашої діяльності.
  Наприклад, тут колекція фотграфії: http://moyapidbirka.com.ua/t/4811979-varshava-den-nezalezhnosti-ukrayini
  Запрошую до тестування і користування з сервісу!

  ВідповістиВидалити
 2. In love with your super amazing photos! The color is too perfect.
  Pickedresses

  ВідповістиВидалити