понеділок, 28 липня 2014 р.

My heavenly whales and other...


Привіт, привіт. Я хотіла написати відгук про лекції по fashion-ілюстрації ще декілька тижнів тому. Але з того часу моє життя якось так швидко закрутилося, завертілось, що ледве вистачало часу, хоча б інколи відкривати свій нетбук. І чесно кажучи я щиро радію цьому!

Але я встигла дуже скучити за своїм блогом і моїми читачами. Тому пишу тут доки є час.

Почну з головного. Вперше за все моє життя, зовсім нещодавно, на мене нахлинула енергія й натхнення створити щось прекрасне у вигляді малюнка. До цього дня я могла намалювати лише щось по конкретно заданій темі, а власної фантазії і наснаги на цю справу не вистачало. Точніше сказати різні образу постійно крутилися в моїй голові, але коли я хотіла відобразити це на папері, то вся моя уява кудись зникала. І от одного чудового дня я відчула в собі силу намалювати, те що я бачила в уяві. І в мене вийшло... Для мене це стало справжнім чудом. 

Вперше в житті я могла по-справжньому насолодитись цим процесом сповна.

Покищо у мене виходять досить наївні малюночки, але як кажуть справа часу, для всього потрібна практика. Головне, це те, що в мені прокинулося це бажання створювати...
Не можу з точною впевненістю сказати, що на мене вплинуло і що сприяло цьому. Можливо настав ідеальний час для цього, але не можу не відмітити, що це трапилося після того як я відвідала пару вступних лекцій(курсу лекцій) від українських fashion-журналістки - Оленки Мартинюк та fashion-ілюстратора Маші Рєви, на яких я нещодавно побувала. Одна розповідала про історію модних ілюстрацій, а інша показувала свої власні, а також ілюстрації своїх улюблених авторів. Дівчат було дуже цікаво слухати, і сидячи там я, так як і завжди мріяла, що одного дня візьму до рук пензлик з фарбами і почну фантазувати на папері.

Я зараз думаю що це також могло сприяти, тому що зараз я із захопленням вивожу лінії на папері. Що з цього вийде, скоро побачимо... =)

А наразі хочу показати вам 3 моїх малюночка, які я встигла намалювати за останній час. До речі, забула розповісти, що я влаштувалась на роботу, на повний робочий день. Тому часу на творчість зовсім небагато. Тому 3-ій малюнок був зроблений буквально за декілька годин.

Згодом я розповім вам, що для мене є  малюнком, і яким чином я їх створюю.


translate

Привет, привет. Я хотела написать отзыв лекции по fashion-иллюстрации еще несколько недель назад. Но с тех пор моя жизнь как-то быстро закрутилось, завертелось, что едва хватало времени, хотя бы иногда открывать свой нетбук. И честно говоря я искренне радуюсь этому! 

Но я успела очень соскучиться за своим блогом и моими читателями. Поэтому пишу здесь пока есть время. 

Начну с главного. Впервые за всю мою жизнь, совсем недавно, на меня нахлынула энергия и вдохновение создать что-то прекрасное в виде рисунка. По сей день я могла нарисовать только что-то по конкретно заданной теме, а собственной фантазии и вдохновения на это дело не хватало. Точнее сказать разные образы постоянно крутились в моей голове, но когда я хотела отразить это на бумаге, то всё моё воображение куда-то исчезало. И вот в один прекрасный день я почувствовала в себе силу нарисовать, то что я видела в воображении. И у меня получилось... Для меня это стало настоящим чудом. Впервые в жизни я могла по-настоящему насладиться этим процессом вполне. 

Пока у меня получаются достаточно наивные рисуночки, но как говорится дело времени, для всего нужна практика. Главное, это то, что во мне проснулось это желание создавать... 

Не могу с точной уверенностью сказать, что на меня повлияло и способствовало этому. 

Возможно пришло идеальное время для этого, но не могу не заметить, что это случилось после того как я посетила пару вступительных лекций (курса лекций) от украинской fashion-журналистки - Леночки Мартынюк и fashion-иллюстратора Маши Ревы, на которых я недавно побывала. Одна рассказывала об истории модных иллюстраций, а другая показывала свои собственные, а также иллюстрации своих любимых авторов. Девушек было очень интересно слушать, и сидя там я, как и всегда мечтала, что однажды возьму в руки кисточку с красками и начну фантазировать на бумаге. 

Я сейчас думаю, что это также могло способствовать, потому что сейчас я с восторгом вывожу линии на бумаге. Что из этого получится, скоро увидим... =) 

А пока хочу показать вам 3 моих рисунками, которые я успела нарисовать за последнее время. Кстати, забыла рассказать, что я устроилась на работу, на полный рабочий день. Поэтому времени на творчество совсем немного. Поэтому третий рисунок был сделан буквально за несколько часов.

Скоро я расскажу вам, что для меня является рисунком, и каким образом я их создаю.


#nowplay - 30 Second ToMars - Stay 

2 коментарі:

  1. Гарні малюнки - варто продовжувати, в них відчувається настрій ...
    "Згодом я розповім вам, що для мене є малюнком, і яким чином я їх створюю" - а цього чекаю з нетерпінням бо цікаво ;)

    ВідповістиВидалити
  2. Красивые рисунки, жду пост о том, как их создаете))
    Подписалась, приглашаю к себе http://evil-princes.blogspot.com/

    ВідповістиВидалити