четвер, 13 березня 2014 р.

Dreams come true when you live with them.
.


Сьогоднішній день можна поправу назвати найяскравішим у моєму житті! До недавна у мене було дві головні мрії: навчатися в Києві та побувати на концерті 30 second to mars. І що я вам можу сказати... я таки живу та навчаюсь в Києві та сьогодні була на концерті неймовірно енергійної групи 3o second to mars! 

І моєму щастю немає меж!! Це був дійсно фантастичний день і концерт. Я звичайно очікувала, що він мені принесе масу емоцій, але я навіть не підозрювала як це бачити свою улюблену групу на власні очі. Тепер я точно знаю як це. Під час концерту я згадувала скільки разів слухаючи їх я підтримувала себе, і скільки разів вони надихали мене на рішучі дії. Їх пісні заряджені власною енергією кожного з учасників, а ця енергія надзвичайна.

Джаред дуже артистичний і так гарно працює з публікою, ця його безпосередність не може не радувати. Я поважаю його за те, що він зміг настільки себе реалізувати. Бути талановитим актором і успішно грати в групі вдається не кожному. А скільки сил, вірити і натхнення для цього потрібно! І найого прикладі в котре зрозуміло, що все залежить від самого себе. Якщо в тебе є ціль - йти до неї. Вір в неї до нестями, живи своїми мріями, і все буде так як треба. Відчуй щастя, май любов в серці і даруй її іншим. І ти обов'язково отримаєш все те, до чого прагнеш. Перевірено на власному досвіді в тому числі ;-)


translate

Сегодняшний день можно по праву назвать самым ярким в моей жизни! До недавнего у меня было две главные мечты: учиться в Киеве и побывать на концерте 30 second to mars . И что я вам могу сказать... я же живу и учусь в Киеве и сегодня была на концерте невероятно энергичной группы 3o second to mars!

И моему счастью нет предела! Это был действительно фантастический день и концерт. Я конечно ожидала, что он мне принесет массу эмоций, но я даже не подозревала как это видеть свою любимую группу в живую. Теперь я точно знаю как это. Во время концерта я вспоминала сколько раз слушая их я поддерживала себя, и сколько раз они вдохновляли меня на решительные действия. Их песни заряженные собственной энергией каждого из участников, а эта энергия необыкновенная.

Джаред очень артистический и так хорошо работает с публикой, это его непосредственность не может не радовать. Я уважаю его за то, что он смог настолько себя реализовать. Быть талантливым актером и успешно играть в группе удается не каждому. А сколько сил, веры и вдохновения для этого нужно! И на его примере в который раз понятно, что все зависит от самого себя. Если у тебя есть цель - иди к ней. Верь в нее безумно, живи своими мечтами, и все будет так как надо. Почувствуй счастье, держи любовь в сердце и делись ею с другими. И ты обязательно получишь все то, к чему стремишься. Проверено на собственном опыте в том числе ;-)

Немає коментарів:

Дописати коментар