пʼятниця, 21 лютого 2014 р.

We pray for Ukraine.Деякий час у моєму блозі було затишшя. Всім вам відомо, що Україна та наш народ переживає не найкращі часи. Те що зараз відбувається в моїй країні просто не чувано! Я мовчала весь цей час, бо розумію, що одними словами мало чим допоможеш у такій тяжкій ситуації.

Людям потрібні не слова, а конкретні дії. Я повністю підтримую тих сміливцій, які захищають наш народ та відстоюють наші з вами права, головне з яких право на нормальне життя! 

Але в мене волосся дибом стає від того, яким чином реагує на ці події влада. Таке враження, що вони знаходяться десь у іншому просторі, і роблять вигляд, що нічого не відбувається. Потрібно негайно змінювати цю владу. Так, це була страшна помилка, що ми самі допустили цих людей до влади. І тепер доводиться платити за це сотнями людських жертв, невинних українців. 

Я лиш можу сподіватись, що ця несправедливість закінчится якомога скоріше. І прошу всіх вас бути не байдужими до подій, які відбуваються. Якщо ви ще вірити в справедливість, то доведіть почату справу до кінця! Не потрібно зупинятись на половині шляху. Ми вже скільки разів за нашу історію перемагали ворогів та відстоювали свої права. Тож можемо зробити це ще раз!

Особисто я неодноразово ходила на Майдан, коли було ще порівняно спокійно, ще до Нового Року. Вчора ми з моєю співмешканкою допомагали місцевій лікарні, приносили ліки та потрібні речі. Таких як ми, на щастя,  виявилося дуже багато. Тому якщо ви побачити, що потрібна допомога, і ви можете її надати, прошу вас, не залишайтеся байдужими. Адже ваш вчинок може врятувати комусь життя. 

А головне, всім нам потрібно молитися, адже молитви теж рятують.

Народ переможе!

translate

Некоторое время в моем блоге было затишье. Всем вам известно, что Украина и наш народ переживает не лучшие времена. То что сейчас происходит в моей стране просто не слыхано! Я молчала все это время, потому что понимаю, что одними словам мало чем поможешь в такой тяжелой ситуации.

Людям нужны не слова, а конкретные действия. Я полностью поддерживаю тех смельчаков, которые защищают наш народ и отстаивают наши с вами права, главное из которых право на нормальную жизнь!

Но у меня волосы дыбом становятся от того, каким образом реагирует на эти события власть. Такое впечатление, что они находятся где-то в другом пространстве, и делают вид, что ничего не происходит. Нужно немедленно менять эту власть. Да, это была страшная ошибка, что мы сами допустили этих людей к власти. И теперь приходится платить за это сотнями человеческих жертв, невинных украинцев.

Я лишь могу надеяться, что эта несправедливость закончится как-можно скорее. И прошу всех вас быть не равнодушными к событиям, которые происходят. Если вы еще верить в справедливость, то доведите начатое дело до конца! Не нужно останавливаться на половине пути. Мы уже сколько раз за нашу историю побеждали врагов и отстаивали свои права. Поэтому можем сделать это еще раз!

Лично я неоднократно ходила на Майдан, когда там было еще относительно спокойно, еще до Нового Года . Вчера мы с моей сожительницей помогали местной больнице, приносили лекарства и нужные вещи. Таких как мы, к счастью, оказалось очень много. Поэтому если вы увидите, что нужна помощь, и вы можете ее предоставить, прошу вас, не оставайтесь равнодушными. Ведь ваш поступок может спасти кому-то жизнь.

А главное, всем нам нужно молиться, молитвы ведь тоже спасают.

Народ победит!

1 коментар: