середа, 3 квітня 2013 р.

Nadya Dzyak - FALL-WINTER 2013-2014.

 photo 33_zpsee026c0b.jpg
 photo 3-8_zps30bac7d2.jpg

Свою нову колекцію Prêt-à-Porter FALL-WINTER 2013-2014 дизайнер Надя Дзяк представила в рамках 32 ukrainan fashion week. Мені випала нагода отримати запрошення на її показ та бути присутній на ньому та на прес-конференції, яку провели одразу ж після шоу. Там я дізналася про те, що саме надихнуло дизайнера на створення такої колекції. 
Цього разу Надя  представила моделі виконані з щільних тканин та джерсі оздобленими гладкою шкірою і шовком. Також  було багато в'язаних речей, а на завершення Надя показала моделей у легких, довгих, шифонових, напівпрозорих сукнях. Серед кольорів переважали синій та його відтінки, сірий, коричневий, чорний, бордовий та смарагдовий. 
У створенні колекції Надю надихнула водна стихія. Це помітно як в одязі так і в макіяжі. Вона постаралась передати її на тканинах, обмеживши їх строгими лініями та формами. А ось власне моделі, які найбільше приглянулися мені, і які б із задоволенням я одягнула б в наступному сезоні.
translate

Свою новую коллекцию Prêt-à-Porter FALL-WINTER 2013-2014 дизайнер Надя Дзяк представила в рамках 32 ukrainan fashion week. Мне посчастливилось получить приглашение на ее показ и присутствовать на нем и на пресс-конференции, которую провели сразу после шоу . Там я узнала о том, что именно вдохновило дизайнера на создание такой коллекции. 
На этот раз Надя представила моделей выполнены из плотных тканей и джерси, которые украсила гладкой кожей и шелком. Также было много вязаных вещей, а в завершение Надя показала моделей в легких, длинных, шифоновых, полупрозрачных платьях. Среди цветов преобладали синий и его оттенки, серый, коричневый, черный, бордовый и изумрудный.
В создании коллекции Надю вдохновила водная стихия. Это заметно как в одежде так и макияже. Она постаралась передать ее на тканях, ограничив их строгими линиями и формами. А вот собственно модели, которые больше приглянулись мне, и которые с удовольствием я одела бы в следующем сезоне.

 photo 4-4_zps7f166d8f.jpg
 photo 17-1_zps5cd8383d.jpg
 photo 11-3_zps2abf9140.jpg
 photo 25_zps4e823d60.jpg
 photo 15-1_zpsbebc98d7.jpg
 photo 13-1_zpsa8229165.jpg
 photo 28_zpsa93eddc3.jpg
 photo 31_zps6e2d6c4f.jpg
 photo 32_zps2e40b7db.jpg

Усі фото взяті з сайту http://www.nadyadzyak.com
translate   
Все фото взяты с сайта http://www.nadyadzyak.com
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Немає коментарів:

Дописати коментар