середа, 27 березня 2013 р.

Monica Bellucci for Grazia (Italia).

 photo MonicaBellucciGraziaItalia02_zps85f58c47.jpg

Моніка Белуччі являється для мене однією з найгарніших жінок, яких я тільки могла бачити. Вона як справжня італійка неймовірно чуттєва, по природі дуже красива, до того ж має просто ідеальну фігуру. І до всього цього у неї дуже гарний та вишукане відчуття стилю. За допомогою одягу вона так вміло підкреслює свою жіночність. А в новій фотосесії для італійського журналу Grazia, Моніка як завжди виглядає просто приголомшливо.
translate
Моника Беллуччи является для меня одной из самых красивых женщин, которых я только могла видеть. Она как настоящая итальянка невероятно чувственная, по природе очень красивая, к тому же  обладает просто идеальной фигурой. И ко всему этому у нее очень красивое и изысканное чувство стиля. С помощью одежды она так умело подчеркивает свою женственность. А в новой фотосессии для итальянского журнала Grazia, Моника как всегда выглядит просто потрясающе.


 photo MonicaBellucciGraziaItalia00_zps7147e53d.jpg photo MonicaBellucciGraziaItalia03_zps93f8b9d2.jpg photo MonicaBellucciGraziaItalia04_zps972c5a87.jpg

Немає коментарів:

Дописати коментар